Skip to main content
Podlažie Prízemný
Plocha 27 m2
Prízemie 27 m2
Terasa Ano

SKY HOUSE™ je tu! Prekvapujúci a nekonvenčný zrubový dom od KONTIA. Špeciálna konštrukcia strechy, ktorá odstránila z výhľadu všetko nepotrebné. SKY strešný systém bez pilierov zabezpečujúci výhľady do neba. Vysoké priestory domu so stúpajúcimi oknami až do výšky 4 metrov, ktoré prepájajú interiér a exteriér do jedného celku. Starostlivo premyslené detaily zrubového systému dotvárajú moderný a sofistikovaný vzhľad domu. Sky House™ je navrhnutý tak, aby plnil ekologické aj ekonomické aspekty: vďaka dlhému prestrešeniu sa v lete dom neprehrieva, ale v zime môže nižšie položené slnko vyžarovať do interiéru. Vďaka systému Sky Roof System ™, sa nevyžadujú podporné piliere, a preto menej základových prác vytvára úsporu nákladov. V menšej výmere môže byť použitý ako saunový domček alebo domček pre hostí.

Mám záujem o dom

Kontio Prečo si vybrať zrubový dom KONTIO?

Zdravie

Je dokázané, že drevo je čistý, bezpečný a zdravý stavebný materiál. 

Čítať viac

Odolnosť

Dobrá odolnosť proti ohňu vychádza z povahy drevnej hmoty: spálený povrch dreva zabraňuje šíreniu požiaru.

Čítať viac

Úspora

V porovnaní s tradičnými zrubmi dochádza k 10% úspore na celkovej spotrebe tepla!

Čítať viac

Ekológia

Budúcnosť nášho globálneho životného prostredia je v rukách nás všetkých.

Čítať viac
Mám záujem o dom

Výstavba Za 6 mesiacov môžete bývať

 1. Plánovanie na mieru

  Každý z KONTIO domov je navrhnutý individuálne a na mieru. Vaša predstava a naše skúsenosti spolu vytvoria dom snov, v ktorom bude radosť bývať.

  Čítať viac
 2. Stavebný projekt bez starostí

  Myslíme na všetko. Moderné a na mieru šité riešenia splnia vaše špeciálne želania s ohľadom na estetické, funkčné a bezpečnostné aspekty a v súlade s miestnymi stavebnými predpismi a požiadavkami.

   

  Čítať viac
 3. Rýchla výstavba na kľúč

  Jednoduchá, presná a rýchla výstavba zabezpečená našimi kvalifikovanými tesármi podľa podrobných pokynov výrobcu. Už za 6 mesiacov môžete bývať vo svojom novom domove.

  Čítať viac
 4. Prvotriedna údržba a servis

  Údržba je kľúčová pre každý dom. Pre nás je to srdcová záležitosť a svojim zákazníkom pomáhame so starostlivosťou o svoj zrubový dom.

  Čítať viac