Hill House kolekcia

Hill House kolekcia

Nová mestská výstavba sa teší veľkej popularite a my v Kontiu sme sa rozhodli uspokojiť túto rastúcu potrebu.
Zrodila sa kolekcia zrubových domov Hill House, ktorá kombinuje starostlivo zvážené štvorcové metre a funkčnosť, vhodnosť pre každodenný život aktívnej rodiny a modernú sofistikovanú architektúru s ohromujúcimi riešeniami interiéru. Chceli sme dokázať, že aj malý mestský pozemok by mal byť schopný ponúknuť veľa životného priestoru tak, aby rodinný dom aj so zázemím nepôsobili stiesnene.

Spolu s architektúrou domov sme navrhli aj zariadenie interiéru domov presne v duchu KONTIO Living. Chceli sme vytvoriť nový typ farebnej schémy pre modely Hill House, ktoré by boli luxusné a napriek tomu dobre ladili s drevom.
Aj keď farebná schéma a nové riešenia Kontio Living boli vytvorené špeciálne pre kolekciu domov Hill House, vynikajúco fungujú aj pre ďalšie modely Kontio domov.

Dúfame, že sa vám naše riešenia budú páčiť a inšpirovať vás pre riešenia vo vašej domácnosti.

Kontio Hill House 143

Vlajkový model kolekcie Hill House. Dvojpodlažný zrub, ktorý sa dá ľahko prispôsobiť malému pozemku, dýcha luxusom a predstavuje funkčné využitie priestoru určeného pre dnešné potreby.
Dom má moderný vzhľad, premyslenú architektúru, veľa okien, ktoré sa otvárajú hlavne na chránené nádvorie. Dom je svetlý a priestranný, ale stále nie príliš odhaľujúci do ulice resp. k susedom.

Podlahová plocha: 143 m2
Obytná plocha: 126 m2

Model ponúka rôzne štýly tvaru strechy:
– sedlová strecha
– asymetrická štítová strecha
– pultová strecha

Kontio Hill House 127

Jednopodlažná verzia vlajkového modelu dýcha moderným luxusným dojmom a priestorovým myslením. Dom tvaru „L“ je vhodný na širokú škálu a veľkosť pozemkov a ponúka tiež ochranu pred susedmi. Nádherne zjednodušená architektúra pulzuje nadčasovosťou a mimoriadne premyslenými priestorovými riešeniami.
Model môžete upraviť zmenou strechy tak, aby vyhovoval vášmu štýlu, jednou z troch možností, ktoré sa dvíhajú rôznymi smermi, a na koniec pridať prístrešok pre auto alebo garáž ako v modeli Hill House 143.

Podlahová plocha: 127 m2
Obytná plocha: 115 m2

Kontio Hill House 124

Zvonku malý, zvnútra veľký. Hill House 124 zaberá na pozemku málo miesta, ale ponúka dostatok obytného priestoru. Pôsobivé schodisko je súčasťou spoločenských miestností a kuchyne. Na protiľahlých stenách domu pri schodisku sú okná do výšky dvoch poschodí, vďaka čomu je priestor impozantný.

Podlahová plocha: 124 m2
Obytná plocha: 109 m2

Tvar strechy si môžete vybrať podľa vášho štýlu:
– sedlová strecha
– asymetrická štítová strecha
– pultová strecha

Kontio Hill House 101

101 premyslených štvorcových metrov s tromi spálňami a všetkými funkciami veľkého domu. Vďaka starostlivo navrhnutému dizajnu je tento model veľký a priestranný.

Podlahová plocha: 101 m2
Obytná plocha: 91 m2

Máte možnosť výberu typu strechy z troch možností:
– sedlová strecha
– asymetrická štítová strecha
– pultová strecha

Kontio Hill House 82

Skutočný zázrak! Zjednodušený malý rodinný dom má všetko dôležité a pre dobrý každodenný život ešte niečo navyše. Najmodernejšia architektúra sa zmestí aj do menšej veľkosti!

Podlahová plocha: 82 m2
Obytná plocha: 73,5 – 74 m2

Na výber sú tri strešné riešenia:
– sedlová strecha
– asymetrická štítová strecha
– pultová strecha