Skip to main content

Plánovanie a
výstavba

Plánovanie na mieru

Každý Kontio zrubový dom je navrhnutý individuálne. Či už snívate o praktickom rodinnom dome alebo exkluzívnej vile s vynikajúcou architektúrou, spolu s odborníkmi Kontio vytvoríte dom, v ktorom bude radosť bývať.

Existuje veľa možností ako pre vás prispôsobiť svoj vysnívaný domov. Mnohokrát stačí pri plánovaní papier, ceruzka, vaša predstava a naše skúsenosti. Váš dom nakreslíme pekne spolu.

Môžete zvoliť:

vyhľadajte inšpiráciu

Stavebný projekt bez starostí

Stavebný projekt zahŕňa aj také oblasti, ako elektrina, kúrenie, klimatizácia a inštalatérstvo – všetky ultra-moderné a na mieru šité riešenia sú dnes k dispozícii. Na začiatku venujte viac času zváženiu všetkých detailov, pretože naplánovaný projekt uľahčuje jeho dokončenie podľa harmonogramu, a splní aj vaše špeciálne želania.

Všetky Kontio zrubové domy sú navrhnuté v súlade s miestnymi stavebnými predpismi a požiadavkami. Miestny Kontio tím rozumie procesom a pozná okolnosti pokiaľ ide o predpisy, potrebné štruktúry, licencie, ostatné materiály, dopravu, logistiku, ako aj stavbu samotnú. Celý proces doručenia prebehne hladko a elegantne. Šetríme Váš čas, nervy a peniaze.

Vodoznak

Rýchla výstavba na kľúč

Zákazník k zrubovému domu dostáva plán s presnými konštrukčnými detailami. Prefabrikované presné profily a inteligentná spoločná štruktúra umožnia jednoduchú a presnú výstavbu. Pevnosť zrubových stien zaručujú drevené kolíky a oceľové tyče.

Montáž rámu, vnútorných a vonkajších stien zabezpečujú naši kvalifikovaní tesári podľa podrobných pokynov výrobcu.

Môžete si objednať len materiál a dom si postaviť svojpomocne.

Prvotriedna údržba a servis

Bez ohľadu na spôsob výstavby je údržba základom pre každý dom. Bohužiaľ, toto je často zanedbávaná oblasť, ktorá môže byť spôsobená ľahostajným postojom alebo nevedomosťou. Údržba Kontio zrubového domu je pre nás srdcovou záležitosťou. Staráme sa o našich zákazníkov aj tým, že im pomáhame postarať sa o svoje zrubové domy prostredníctvom Návodu na užívanie a údržbu zrubového domu.